środa, 1 lutego 2017

"Jaś i Małgosia" w Michniowie

Teatr „Niespodzianka” przy Centrum Kształceniowo- Integracyjnym w Michniowie wystawił kolejny spektakl. We wtorek, 31 stycznia aktorzy pokazali bajkę wg Jana Brzechwy, pt „Jaś i Małgosia”. Reżyser przedstawienia, pan Zbigniew Zaczyński, jest także autorem scenografii i odtwórcą roli Drwala.
W inne role wcielili się: Izabela Kowalska – Jaś, Małgorzata Winkler- Małgosia, Magdalena Więckowska- Matka, Katarzyna Garbala- Czarownica i Magazynierka, Agnieszka Barwicka- Wilk, Alicja Mańturz- Drozd, Zenon Juchniewicz- Narrator i oprawa muzyczna.
 Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte zarówno przez dzieci, jak i dorosłych widzów. Teatr „Niespodzianka” został zaproszony ze spektaklem „Jaś i Małgosia” do innych placówek kultury.
Można pokusić się o stwierdzenie, że po sukcesie „Czerwonego Kapturka”, „Jaś i Małgosia” to kolejne osiągnięcie Artystów z Michniowa.
Po przedstawieniu odbył się bal przebierańców dla najmłodszych bywalców Centrum Kształceniowo- Integracyjnego w Michniowie. Zabawę poprowadziła pani Sylwia Garbala i aktorzy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz