sobota, 25 lutego 2017

Bieganie to moje hobby

W sobotę, Renata Flasińska odebrała nagrodę rzeczową za udział w ubiegłorocznej rywalizacji "Suchedniowskie kalorie". Pani Renata była bardzo zaskoczona nagrodą - wpisałam się do tej rywalizacji, aby móc porównywać swoje osiągnięcia z innymi. Bieganie traktuję jako hobby oraz uprawiam je dla zdrowia i przyjemności. To wspaniałe uczucie i satysfakcja, gdy "zaliczy" się trasę.
Pani Renata nie przepada za bieganiem w grupie, najlepiej czuje się na trasie, gdy biegnie sama, ponieważ wtedy dyktuje sobie własne tempo. Pamięta swoje pierwsze przebieżki sprzed lat, które robiła wieczorami, ponieważ bieganie nie było wtedy tak popularne. Zawsze preferowała sportowy tryb życia. Wcześniej dużo spacerowała, a gdy uprawiała nordic walking, to ludzie się oglądali, ponieważ to była nowość w naszym miasteczku. Gratulujemy Renacie Flasińskiej i do zobaczenia na trasach biegowych - może w sierpniu na Kruku?
W aplikacji Endomondo można zapisywać swoje treningi np. dystans jaki się przeszło, przejechało, przebiegło itd., w jakim czasie, ile zostało spalonych kalorii itp. I właśnie na podstawie tej aplikacji rywalizowano w "Suchedniowskich kaloriach". Oczywiście jest to wirtualna rywalizacja, rodzaj zabawy, gdzie głównym parametrem są spalone kalorie. Wszystkich chętnych zapraszamy do tegorocznej zabawy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz