czwartek, 23 lutego 2017

Orlicz przegrał z Koroną

W środę, 22 lutego w Kielcach piłkarze Orlicza rozegrali kolejny mecz kontrolny, tym razem mieli za rywala Koronę, ale nie tą z ekstraklasy, ale juniorów występujących w lidze centralnej. Co ciekawe trenerem kielczan jest były zawodnik naszego klubu Marek Mierzwa.
Spotkanie zakończyło się wygraną kieleckiego zespołu. Biało-niebiescy dotrzymywali kroku rywalom, dopóki starczyło sił. Ale to nic dziwnego, gdyż juniorzy trenują pięć razy w tygodniu, a w czasie ferii nawet dwa razy dziennie i to było widać na boisku. Trener Bogdan Dąbrowski mimo porażki był zadowolony ze sparingu. - Przeciwnik zmusił nas do wysiłku, gra wyglądała całkiem dobrze, ale w końcówce gdy brakło sił gospodarze przeprowadzili dwie skuteczne akcje zakończone strzeleniem goli. Wcześniej Orlicz stracił bramkę po rzucie rożnym - podsumował szkoleniowiec. 
Korona SA Kielce (juniorzy) - Orlicz 3:0 (0:0)
skład: Mateusz Ubysz (Sebastian Drogosz) - Mateusz Sikora, Marcin Tacij, Paweł Jarząb, Michał Bator - Grzegorz Skarbek, Piotr Solnica, Marek Banaczkowski, Karol Świtowski -  Tomasz Staszewski, Krystian Olejarczyk oraz Robert Notzel, Piotr Mądzik, Daniel Kaczmarski, Maciej Banaczkowski.
Kolejny sparing w środę, 1 marca z Politechniką w Kielcach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz