poniedziałek, 6 lutego 2017

Ankieta dotycząca Gazety Suchedniowskiej

Suchedniowianie, którzy sięgnęli w tym miesiącu po Gazetę Suchedniowską z pewnością zauważyli zmiany w jej szacie graficznej. Ale to nie wszystko, od kwietnia gazeta będzie bezpłatna. W jej ostatnim numerze oraz w internecie została zamieszczona ankieta dotycząca Gazety Suchedniowskiej i strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy. Zapraszamy Państwa do jej wypełnienia. Informacje uzyskane od Państwa stanowić będą podstawę do wprowadzenia zmian mających na celu  dostosowanie  formy i treści tych mediów do aktualnych potrzeb i oczekiwań Mieszkańców Suchedniowa. Ankieta.

4 komentarze:

 1. Jak to bezpłatna? To znaczy, że redaktor będzie pracował za darmo, drukarnia kasy nie weźmie itd. Może burmistrz będzie finansował z prywatnej kasy?

  OdpowiedzUsuń
 2. ja się stanowczo domagam więcej zdjęć burmistrza w gazecie! na niektórych stronach są po 3 foty i ok, ale są strony gdzie jest tylko jedna albo - o zgrozo- nie ma wcale:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł wspaniały,należy zmienić nazwę gazety na:
  "SUCHEDNIOWSKA GAZETA WYBORCZA".
  Formę i treść dostosować do potrzeb wyborczych jaśnie nam panujących obecnych władz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Władza się zmieniła 2 lata temu, a w gazecie jakby tylko twarze stare zamieniono na nowe. Były pomysły żeby gazetę zlikwidować ale po co kiedy można się promować za nasze pieniądze

  OdpowiedzUsuń