wtorek, 7 lutego 2017

Hala sportowa tętni życiem

Uczestnicy obozu badmintonowego.
Tegoroczne ferie zimowe minęły półmetek. Dzieci i młodzież nie tylko wykorzystują znakomite warunki na uprawianie sportów zimowych. Mają bogaty wybór atrakcyjnych zajęć przygotowanych przez ośrodki kulturalne i oświatowe. Nie inaczej jest również w hali sportowej, w której zajęcia odbywają się od rana do późnej nocy.
W Suchedniowie na obozie sportowym przebywa grupa około 30 osobowa badmintonistów z Krakowa, Szczucina, Niepołomic. Bazę noclegową mają w hotelu Stary Młyn, a treningi przeprowadzają dwa razy dziennie w hali. Z warunków mieszkaniowych i treningowych są bardzo zadowoleni.
Drugi obóz sportowy mają młodzi piłkarze Orlicza. Grupa około 50 osobowa ma swoją bazę noclegową w hotelu Świętokrzyskim, a w hali również dwa razy dziennie trenują. Do tego należy dodać zajęcia pozostałych grup wiekowych Orlicza włącznie z seniorami oraz badmintonistów.
Swoje mecze ligowe rozgrywają siatkarze trzecioligowego Zdrowy Ty Orlicz oraz Suchedniowskiej Ligi Futsalu. Nie można zapomnieć o wynajęciach hali przez osoby fizyczne i firmy. Ponadto odbywają się zajęcia z fitnes i pilates oraz w siłowni. A pamiętam, gdy budowano halę sportową, gdy oponenci byli przeciwni tej inwestycji.

1 komentarz:

  1. Kto zarządza halą? Chodzi mi o wynajem, wynajem całej hali nawet w godzinach kiedy jest absolutnie pusta jest duży. Chciałbym porozmawiać o jakimkolwiek upuście.

    OdpowiedzUsuń