piątek, 17 lutego 2017

Orlicz przegrał sparing w Ostrowcu

Mecz w Końskich. fot. Bartek Turski.
W czwartek, 16 lutego piłkarze Orlicza rozegrali kolejny sparing. Tym razem grali z juniorami KSZO w Ostrowcu i przegrali 1:3. Wynik nie odzwierciedla samego przebiegu, ponieważ spotkanie było wyrównane, choć na boisku lepiej fizycznie prezentowali się gospodarze. Trener Bogusław Dąbrowski powiedział, że mecz był pożyteczny, wszyscy zawodnicy zaprezentowali się na płycie. Najlepiej wypadli ci piłkarze, którzy regularnie uczestniczą w treningach, jak chociażby Bator, Skarbek, Staszewski czy Jarząb.

Dwie pierwsze bramki dla miejscowych padły po błędach w obronie, a ostatnia już w doliczonym czasie gry z wolnego. Jedynego gola dla biało-niebieskich strzelił Tomasz Staszewski, który technicznie przelobował bramkarza KSZO.
KSZO Ostrowiec Św. (juniorzy) - Orlicz 3:1 (2:0)
skład: Sebastian Drogosz - Maciej Banaczkowski, Mateusz Sikora, Paweł Jarząb, Michał Bator - Marek Banaczkowski, Piotr Mądzik, Karol Świtowski, Grzegorz Skarbek -  Tomasz Staszewski, Damian Kita oraz Mateusz Ubysz, Robert Notzel, Daniel Kaczmarski, Daniel Lasota, Bartłomiej Graba, Krzysztof Bałchanowski, Filip Czerwiński.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz