wtorek, 28 lutego 2017

Zapraszamy na film "Ciemniejsza strona Greya"

Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" zaprasza na film "CIEMNIEJSZA STRONA GREYA", w dniach: 3 - 6 marca o godz. 17:00 i 19:00. Produkcja: USA  Gatunek: melodramat. Czas: 115 min. Od lat: 15.
Opis filmu:

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie "Ciemniejsza strona Greya", drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, "Pięćdziesiąt twarzy Greya", stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów.
"Ciemniejsza strona Greya" pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze zarówno Christiana, jak i Anastasii... Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. W filmie zobaczymy także: Ritę Orę, Maxa Martiniego oraz laureatki Oscara - Kim Basinger i
Marcię Gay Harden.
Kup bilety online TUTAJ:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz