środa, 1 lutego 2017

Babcie i Dziadkowie w Planecie Dziecka

Nikt nie jest w stanie opisać słowami ogromu miłości jaką dziadkowie darzą swoje wnuki. Z kolei rozpromienione twarze maluchów opowiadających o swoich babciach i dziadkach są dowodem na to, że jest to miłość odwzajemniona. Dzień Babci i Dziadka stanowi wspaniałą okazję do celebrowania tego uczucia. W Dwujęzycznym Niepublicznym Przedszkolu Planeta Dziecka również nie zapomnieliśmy o uczczeniu tego Święta.
20 stycznia 2017r. budynek przy ulicy Sportowej 1A  po brzegi wypełnił się miłością.  Tego dnia w nasze skromne progi zawitali  dziadkowie  przedszkolaków, aby wysłuchać wierszy i piosenek wyrecytowanych i zaśpiewanych przez swoje wnuki specjalnie dla nich. Mali artyści z ogromnym przejęciem  patrząc w oczy swoich babć i dziadków przedstawili przygotowywany przez wiele tygodni program artystyczny, a następnie wręczyli im własnoręcznie wykonane laurki. Duma i wzruszenie malowały się na twarzach  gości.
Po zakończeniu części artystycznej Dyrektor przedszkola Pani Małgorzata Adamczyk złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia i zaprosiła na słodki poczęstunek. Było to jedno z najbardziej rodzinnych, a co za tym idzie niezwykłych spotkań w naszym przedszkolu. Bez wątpienia ten  dzień na długie lata pozostanie w sercach i pamięci zarówno babć, dziadków jak i ich wnucząt.
Katarzyna Łakomiec

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz