środa, 8 lutego 2017

Zdrowy Ty Orlicz wygrał za 3 punkty

Siatkarze trzecioligowego Zdrowy Ty Orlicz rozpoczęli rundę rewanżową. W poniedziałek, 6 lutego podejmowali zespół GOKiS Waśniów, z którym wygrali w trzech setach, a więc zgarnęli trzy punkty. W pierwszym secie goście dotrzymywali kroku naszym siatkarzom, ale w jego połowie Orły odjechały i wygrały do 18.
Drugi set wygrany bez problemów i kiedy biało-niebiescy prowadzili w trzeciej odsłonie zmierzając do zakończenia pojedynku, rywale niespodziewanie doprowadzili do remisu 23:23. Dobrze, że ostatnie słowo należało do siatkarzy Orlicza, którzy po emocjonującym finiszu wygrali do 28. MVP meczu został wybrany Marek Działowski.
Siatkarze dziękują kibicom za doping, a zwłaszcza grupie młodych piłkarzy Orlicza z obozu sportowego. Jako ciekawostkę podaję, że mecz sędziowała para z Kielc, Anna Trzaska i Marcin Rek, suchedniowianin którego dziadek Kazimierz, ojciec Wiesław i wuj Andrzej grali w piłkę nożną w Orliczu.
Aktualnie Zdrowy Ty Orlicz zajmuje piątą lokatę mając 13 punktów.
Skład: Sebastian Nowak, Rafał Erbel, Maciej Kosowski, Igor Parszowski, Michał Dziarmaga, Maksymilian Marszalek, Marek Dzialowski, Jakub Garbala, Adrian Zatorski, Tomasz Makuch.