środa, 29 marca 2017

Zaproszenie na Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych


Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie oraz Formacja Taneczna "AXIS" zapraszają wszystkich miłośników tańca na XII Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Suchedniów 2017, który odbędzie się w dniu 08 kwietnia 2017 r. (sobota) o godzinie 11.00 w Hali Sportowo - Rehabilitacyjnej w Suchedniowie przy ul. Sportowej 3.
Jak co roku w ten wiosenny dzień hala wypełni się barwnymi formacjami prezentującymi niepowtarzalne układy choreograficzne, co w połączeniu z profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i przede wszystkim wspaniałą atmosferą stanowi gwarancję znakomitej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń dla wszystkich przybyłych mieszkańców naszego miasta oraz gości.
W dniu 08  kwietnia br. swoje umiejętności taneczne zaprezentują tancerki i tancerze z całej Polski, m.in. z: Rzeszowa, Krosna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ustrzyk Dolnych, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Grodziska Mazowieckiego, Zabrza, Mielca i Staszowa. Suchedniów będzie reprezentowała Formacja Taneczna "AXIS". Turniej organizowany przez suchedniowską "Kuźnicę" cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród adeptów sztuki tańca nowoczesnego. Tegoroczna dwunasta już edycja imprezy zgromadzi 1176
tancerek i tancerzy z 30 formacji tanecznych. Na parkiecie zobaczymy łącznie aż 68 układów choreograficznych w 5 różnych kategoriach tanecznych. Wszystkie formacje uczestniczące w XII Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2017 zostaną docenione za trud włożony w przygotowania do udziału w tej znakomitej imprezie. Otrzymają puchary, dyplomy, a każdy spośród 1176 tancerek i tancerzy wyjedzie z Suchedniowa z pamiątkowym medalem przypominającym o udziale w tym wspaniałym "Suchedniowskim Święcie Tańca".
Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach tanecznych:
TANIEC NOWOCZESNY: do lat 11, 12 - 15 lat, powyżej 16.
INSCENIZACJA TANECZNA: do lat 10, 11 - 15 lat.
WIDOWISKO TANECZNE: do 11 lat, 12 - 15 lat.
TANIEC WSPÓŁCZESNY: do 11 lat, 12 - 15 lat, powyżej 16 lat.
INNE FORMY TAŃCA: do 11 lat, 12 - 15 lat, powyżej 16 lat.
Patronat nad imprezą objęli:
- Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
- Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów
Patronat medialny: Radio Kielce, Echo Dnia, Gazeta Suchedniowska, Nasz Suchedniów, TSK 24, Tygodnik Skarżyski.
Wstęp wolny
Serdecznie zapraszamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz