środa, 8 marca 2017

Konkursy na stanowiska dyrektorów Przedszkola i SSP nr 1

Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów ogłosił konkursy na stanowiska: dyrektora Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II oraz dyrektora Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie. Oferty należy składać w terminie do 22 marca (środa) do godziny 15.30. Przy wysyłce pocztowej decyduje data wpływu oferty. Konkurs przeprowadzi komisja powołana przez Burmistrza. O terminie i miejscu postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
Ogłoszenie konkursowe na stanowisko dyrektora Przedszkola KLIKNIJ.
Ogłoszenie konkursowe na stanowisko dyrektora SSP nr 1 KLIKNIJ.

2 komentarze:

  1. Nareszcie!!! Czas na zmiany. A kiedy będzie konkurs na kierownika OSiR Suchedniów? Bo tam też zmiany potrzebne w trybie natychmiastowym.

    OdpowiedzUsuń
  2. a co z ZGK? niezła tam rozpierducha? faktury dostają znajomi i my z nadpłatą, złym stanem wodomierza, niedopłatą itp. spróbuj iść i wytłumaczyć dlaczego to ten młodzieniec czy księgowość raczej nie są mocno w tym i co korektę możesz dostać, to ile jest tych korekt? a atmosfera tam słychać fatalna ale niektórzy się cieszą bo... a czemu w gminie jest referent kadr a tam główny specjalista? dobrze, ze już tam nie pracuję

    OdpowiedzUsuń