wtorek, 21 marca 2017

Zaproszenie na Ekstremalną Drogę Krzyżową

Razem z założycielem Stowarzyszenia WIOSNA – księdzem Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem oraz z Męską Stroną Rzeczywistości zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.
Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły.
Dostajemy do ręki mapę i rozważania - 14 stacji męki Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział prawie 26 tysięcy osób. W Skarżysku-Kamiennej mieliśmy prawie 60 uczestników. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.
Zapisy na EDK w rejonie Skarżysko-Kamienna ruszyły  14 marca. Wszystkie potrzebne informacje i zapisy odbywają się przez stronę internetową: www.edk.org.pl 

Naszą wyprawę rozpoczniemy 7-go kwietnia Mszą Świętą godz. o 18-tej w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP (Franciszkanie, ul. Rynek 64).

Po Mszy wyruszymy na jedną z dwóch przygotowanych tras: 45km w kierunku Rejowa, lub krótszą - 33 km w stronę Lipowego Pola.
Spotkanie organizacyjno – informacyjne odbędzie się 2 kwietnia w niedzielę, o godzinie 19- tej u Franciszkanów w Skarżysku. Koszt pakietu dla uczestnika wynosi 10 zł.
Jeśli potrzebujesz chwili tylko dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz