wtorek, 21 marca 2017

Dwie porażki siatkarzy w III lidze

W dwóch ostatnich meczach o mistrzostwo 3 ligi, siatkarze Zdrowy Ty Orlicz ponieśli porażki. W piątek, 17 marca ulegli Hetmanowi we Włoszczowie, a w poniedziałek nie dali rady Siatkarzowi Staszów we własnej hali.

Spotkanie z Siatkarzem rozpoczęło się od wymiany ciosów i miało wyrównany przebieg do stanu 15:15, później goście odjechali i wygrali. W drugim secie Orły prowadziły 6:3, później zrobiło się 11:11, ale ponownie staszowianie odjechali i zrobiło się 13:19. Biało-niebiescy poderwali się do walki i doprowadzili do 22:24, jednak ostatnia piłka należała ponownie do rywali. Trzeci set miał wyrównany przebieg do stanu 7:7 i wtedy to Orlicz zaczął punktować doprowadzając do wyniku 22:16 i nie oddał już zwycięstwa. W czwartym secie Siatkarz od początku utrzymywał przewagę 2, 3 punktami i zapewnił sobie zwycięstwo w Suchedniowie.
Hetman Włoszczowa - Zdrowy Ty Orlicz 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
Zdrowy Ty Orlicz - Siatkarz Staszów 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 20:25)
skład: Jakub Garbala, Rafał Erbel, Adrian Zatorski, Maciej Kosowski, Sebastian Nowak, Marek Działowski, Igor Parszowski, Kamil Dróżdż (libero).
Aktualnie Orlicz zajmuje 6. miejsce mając 17 punktów. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz z STS Skażysko.