wtorek, 7 marca 2017

Julie wygrywały w Suchedniowie

W niedzielę, 5 marca w suchedniowskiej hali sportowej odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych w badmintonie. Bardzo dobry występ zanotowały nasze zawodniczki, które dwa razy stawały na najwyższym stopniu podium, a po jednym razie na drugim i trzecim.
Pierwsze miejsce wywalczyła w grze pojedynczej Julia Pajek, która w finale wygrała z Małgorzatą Muszyńską (Plesbad Pszczyna) 2:1 (15, -17, 17). W półfinale Muszyńska ograła Julię Pająk, wygrywając 2:1 (19, -14, 19). W singlu grała jeszcze Joanna Więckowska, która zajęła drugie miejsce w grupie i zakończyła zawody na 14 miejscu oraz Alicja Więckowska, która nie wyszła z grupy
Drugi triumf święciły Julki w deblu, wygrywając w finale z Angeliką Kowarską (Technik Głubczyce)/Muszyńską (Plesbad) 2:0 (12, 20). Drugie miejsce na podium przypadło w mikście Julii Pająk z Franciszkiem Dera, którzy w finale przegrali z Piotrem Tomaszewskim (UKS Morawica)/Martą Styczyńską (Uniwersytet Warszawski) 0:2 (-12, -13). Na 7. miejscu zawody ukończyła Joanna Więckowska z Eweliną Bogdan (Junis Szczucin).
Gratulacje dla naszych młodych badmintonistek!