wtorek, 14 marca 2017

Siatkarze przegrali w tie-breaku

W poniedziałek, 13 marca w suchedniowskiej hali sportowej odbył się zaległy mecz siatkówki o mistrzostwo III ligi, pomiędzy Zdrowy Ty Orlicz a Fodder Kielce. Spotkanie mogło się podobać, było sporo ciekawych akcji z obu stron. Początek meczu należał do biło-niebieskich, którzy prowadzili do polowy seta, ale później kielczanie lepiej rozegrali piłki i wygrali do 18.
W drugim secie, przy stanie 17:21, Jakub Garbala stanął na zagrywce i odrobił straty. W trzecim secie walka na parkiecie była punkt za punkt, jednak w końcówce górą byli kielczanie. Czwarty set był popisowy w wykonaniu biało-niebieskich. Wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku, gdzie niestety górą była drużyna z Kielc. Szkoda tej porażki, która może kosztować utratą piątego miejsca w tabeli. W piątek wyjazd do Włoszczowy, gdzie będzie trudno o punkty.
Zdrowy Ty Orlicz - Fodder Kielce 2:3 (18:25, 25:22, 23:25, 25:16, 8:15)
Skład: Garbala, Dziarmaga, Erbel, Zatorski, Kosowski M., Kosowski B., Parszowski, Marszalek, Działowski, Dróżdż, Adamczyk, Makuch.
Po rozegraniu 15 meczów, nasza drużyna zajmuje 6 miejsce mając 17 punktów.