środa, 15 marca 2017

Jaskra - szpital zaprasza na bezpłatne badania.

Okuliści z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, w sobotę, 18 marca wykonywać będą nieodpłatne badania przesiewowe w kierunku jaskry. Akcja, organizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, ma związek ze Światowym Tygodniem Jaskry.

Badania, w budynku Wojewódzkiej Przychodni Przyszpitalnej, przy ulicy Artwińskiego 1, prowadzić będą lekarze Kliniki Okulistyki WSzZ: Anna Pasternak (w trakcie specjalizacji) oraz Szymon Brocki – specjalista 2. stopnia.  
Akcja adresowana jest do pacjentów, którzy nie odwiedzili okulisty co najmniej przez ostatni rok i nie są chorzy na jaskrę. Lekarze badać będą: ciśnienie i dno oka. Pacjenci dodatkowo proszeni będą o wypełnienie ankiety. 
Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjęte zostaną tylko osoby wcześniej zapisane na badania! Zarejestrować można się w godzinach 7 - 14.30, pod numerem telefonu: 41 367 15 54. Pacjenci zapisywani będą na konkretne godziny. W sobotę, uczestnicy akcji, w pierwszej kolejności, powinny zgłosić się do rejestracji, w pokoju numer 3, na parterze w budynku przychodni.
(źródło: Urząd Marszałkowski)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz