niedziela, 12 marca 2017

Orlicz wygrał sparing z GKS Górno

Na tydzień przed inauguracją rundy rewanżowej udało się znaleźć sparingpartnera i rozegrać mecz kontrolny. W sobotę, na boisku "za zalewem" Orlicz zmierzył się z A-klasowym GKS Górno. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem biało-niebieskich, chociaż w drugiej połowie, po wprowadzeniu na boisko zawodników rezerwowych przez trenera Bogusława Dąbrowskiego, goście strzelili gola kontaktowego na 4:3.
Jednak ostatnie słowo należało do naszych piłkarzy. Płyta sprawiała dużo trudności, ciężko było operować futbolówką na nierównościach a zwłaszcza grać z pierwszej piłki. To było przyczyną odniesienia kontuzji przez Karola Świtowskiego. Na rundę wiosenną kadra zostanie uzupełniona prawdopodobnie dwoma piłkarzami: Krystianem Olejarczykiem i Hubertem Janystem.
Orlicz - GKS Górno 5:3 (3:1)
bramki: Marcin Tacji, Paweł Jarząb, Tomasz Staszewski, Grzegorz Skarbek, Piotr Solnica
skład: Sebastian Drogosz - Robert Notzel, Marcin Tacij, Paweł Jarząb, Michał Bator - Karol Świtowski, Piotr Solnica, Mateusz Sikora, Grzegorz Solnica  Tomasz Staszewski, Krystian Olejarczyk oraz Daniel Kaczmarski, Hubert Janyst, Filip Czerwiński, Piotr Mądzik, Daniel Lasota.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz