niedziela, 5 lutego 2017

Jest praca dla fryzjera

Młodzi, nie tylko w Suchedniowie, kończą naukę na poziomie średnim lub studia i wyjeżdżają za granicę. Tam niejednokrotnie pracują na zmywaku, a tymczasem u nas nie brakuje pracy. Pisałem już o przedsiębiorcach, którzy przez tygodnie poszukują fachowców, a nawet osoby bez przygotowania, ale z ofertą do przyuczenia ich do zawodu. 
Również Zakład Fryzjerstwa Damsko-Męskiego przy ulicy Bugaj 15 (nad sklepem Zagłoba) poszukuje fryzjera damsko-męskiego z doświadczeniem. Telefon kontaktowy 601 689 012, najlepiej w godzinach 9-17, a w soboty 9-14.

4 komentarze:

 1. Czemu Pan się dziwi? Ja również pracuję za granicą i to nie daleko...A to u naszych południowych sąsiadów, czyli w Czechach... Jestem pracownikiem produkcji, w fabryce, gdzie produkuje się plastikowe elementy wnętrz samochodowych. Pracuję 8 godz. dziennie, a 40 tygodniowo, w ciepłej, czystej hali i w białym ubraniu roboczym. Mam odprowadzane pełne składki socjalne i zdrowotne. Mam 13-tą wypłatę, półroczne bonusy, dodatki żywieniowe i mieszkaniowe. Dodatki na utrzymanie ubrania, zapewniony dojazd do pracy i z powrotem, a jeśli jeżdżę własnym środkiem transportu, też mam dodatek. Należy mi się pięć tygodni urlopu i to już od chwili zatrudnienia, a nie od przepracowanych lat...Pracuję około 160 godzin w miesiącu i zarobię netto w przeliczeniu na złotówki, około 3500 zł. Proszę powiedzieć, gdzie w naszym mieście, powiecie, czy województwie będzie można dostać pracę na podobnych warunkach?

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdzie bo ci pożal sie boże pracodawcy za twoje zapie*** właśnie stawiają 3 domy naraz i nie mają na podwyżki i patrzą tylko jak tu postawić 4 dom dla kochanki, żałosny kraj

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest praca dla fryzjera czy dla ekspedienta. Przeciętny absolwent jakichkolwiek studiów, który chce pracować w zawodzie w Suchedniowie niestety nie ma czego szukać. Po kulturę jeździ się na zewnątrz. A szkoda, bo potencjał jest, z tym że wciąż niewykorzystany.

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym przypadku najważniejsze są chęci podjęcia pracy w zawodzie fryzjera i umiejętności w tym zakresie a żeby to pokazać nie trzeba daleko wyjechać Suchedniów też ma swoje mocne strony

  OdpowiedzUsuń