piątek, 3 marca 2017

"Gąska" po raz drugi!


Teatr Bulwarowy "Kuźnica" w Suchedniowie zaprasza na spektakl teatralny "Gąska" Nikołaja Kolady, który odbędzie się niedzielę 12 marca 2017 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Suchedniowskiego Ośrodka Kultury.
Obsada: Ałła - Ewa Pająk, Diana - Ewa Józefczyk, Fiodor - Mirosław Bieliński, Nonna - Zuzanna Wierzbińska, Wasia - Marcin Brykczyński.
Bilety w cenie: 27 zł normalny, 23 zł ulgowy. Już do nabycia w internetowym systemie sprzedaży biletów SOK "Kuźnica" w Suchedniowie pod linkiem: KLIKNIJ.
"Gąska" to komedia napisana przez jednego z najpopularniejszych współczesnych autorów rosyjskich. Nikołaj Kolada jest znawcą ludzkich dusz i orędownikiem prostych, "nieważnych" ludzi, którzy przeżywają swoje jakże ważne dramaty. W "Gąsce" opowiada on historię artystów, żyjących w mieście bez perspektyw, którzy bardziej niż o karierę walczą o własne szczęście, bo znaleźli się w takim szczególnym momencie życia, kiedy muszą pogodzić się z przemijaniem, zdobyć na okazanie wstydliwie dotąd skrywanych uczuć i pragnień bez aktorskiej emfazy.
Akcja sztuki rozpoczyna się gdzieś na rosyjskiej prowincji, gdzie młoda aktorka  wdaje w romans z żonatym kolegą z teatru. Jego żona - doświadczona aktorzyca - chce przyłapać męża na gorącym uczynku i rozprawić się z rywalką. Kiedy wpada do jej pokoju, w łóżku znajduje....dyrektora teatru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz