wtorek, 4 lutego 2014

Wystawa Agaty Dalach

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II zaprasza na wystawę malarstwa, grafiki, rysunku Agaty Dalach. Suchedniowianka, ukończyła kielecki plastyk, studiuje architekturę na Politechnice Gdańskiej. Kojarzona pod nickiem Evanrinya lub krócej eV. Rysuje od wczesnego dzieciństwa. Wystawa będzie w dniach 1-28 lutego w siedzibie biblioteki.

5 komentarzy:

 1. Gratuluję serdecznie Agatko i życzę duuuuużo jeszcze tak pięknych osiągnięć.Stara prawda głosi, że najtrudniej zaistnieć w swoim środowisku, tobie sie udało i pomaleńku zdobywasz serca suchedniowiaków. Pomyślności i odporności. Życzę ci także, abys była zawsze sobą. Taką cię pamiętam!! Pozdrawiam-L.Pikulska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Giordano Bruno5 lutego 2014 16:54

   Duży szacunek, wiem bo widziałem.

   Usuń
 2. I dlatego nie dziwmy się, że młodzi będą uciekać z Suchedniowa tam, gdzie poczują nareszcie swoją wartość i godność! Agata powodzenia!. Myślę, że jesteś uodporniona na to, co mówią płytcy, złośliwi ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Agata gratuluję! Od zawsze ładnie rysowalaś a teraz jaki sukces. Jesteś potwierdzeniem reguły "rób co kochasz". Życzę Ci dalszych sukcesów i nie przejmuj się zawsze znajdą się ludzie zazdrośnie, którzy zrobią wszystko żeby uwagę pokierować na nich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że Pan Burmistrz w ramach swoich możliwości dołoży starań i wypromuje naszą ziemiankę i da jej możliwości do dalszej kariery. Przyjaciel rodziny - bezinteresowny.

  OdpowiedzUsuń