wtorek, 18 lutego 2014

Uroczystości pogrzebowe - utrudnienia w ruchu

Przygotowania do uroczystości.
W sobotę 22 lutego 2014 roku w Suchedniowie odbędzie się pogrzeb księdza infułata Józefa Wójcika. W związku z uroczystościami pogrzebowymi spodziewany jest przyjazd wielu osób. Bezpośrednio przed jak i w trakcie uroczystości mieszkańcy miasta i kierowcy muszą przygotować się na wiele utrudnień, szczególnie w ruchu drogowym.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się już w piątek 21 lutego o godz. 16.00. Natomiast w sobotę o godz. 12.00 rozpocznie się Msza Św. pogrzebowa w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja w Suchedniowie.
Po nabożeństwie kondukt pogrzebowy przejdzie ulicami Kościelną, Bugaj oraz Cmentarną – na cmentarz parafialny. W związku z tym już od godziny 9 mogą wystąpić problemy z komunikacją na wspomnianych ulicach oraz na drogach dojazdowych do Suchedniowa. Przewiduje się, że między godziną 13.30 a 14.30, na czas przemarszu konduktu na cmentarz, zostaną wyłączone z ruchu ulice Kościelna, Niska, Bugaj i Cmentarna. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16.30.
Służby miejskie przygotowały około 500 miejsc parkingowych, które będą znajdować się przy ulicach: Kościelnej (po prawej stronie drogi w kierunku Plebanii ), Dworcowej (plac wzdłuż torów kolejowych), Szarych Szeregów (teren boiska szkolnego) , Bodzentyńskiej (Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica”), Ogrodowej i Pasternik (parking przy Ośrodku Wypoczynkowym).

Apelujemy do kierowców o podporządkowanie się nowej organizacji ruchu i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i osoby wspomagające.
źródło: KPP

14 komentarzy:

 1. czy ktoś wie ,czy uroczystości będą transmitowane przez jakąś telewizję?(pewnie Trwam)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma być telebim dla wiernych stojacych na zewnątrz kościoła. O telewizji nie wiem a też jestem zainteresowany ta sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Profesjonalizm administratora bloga taki sam jak jego plenipotenta. Uroczystości rozpoczną się w piątek o godz.15 a nie 16.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj ze zrozumieniem, jest to komunikat Policji, a dokładny porządek uroczystości jest we wcześniejszym wpisie.

   Usuń
  2. Panie administratorze informacje zawarte na blogu mają być jasne i czytelne, pozbawione podtekstów i sugestii. Prowadzenie debaty publicznej zobowiązuje do ciągłego dokształcania się i dążenia do doskonałości. Panu niestety tego brakuje.

   Usuń
  3. Nie chcesz, nie pasuje Tobie, nie odpowiada Tobie forma to nie wchodź tutaj. Załóż swojego bloga i pisz po swojemu.

   Usuń
 4. Ale macie problem do dyskusji. Anonim nie powinien być taki dociekliwy. Każdy kto chce to przeczyta i zrozumie prawidłowo. A wiecie co z ta transmisją?

  OdpowiedzUsuń
 5. Musiał umrzeć Infułat żeby zrobić drogę na cmentarz albo pozamiatać chodniki.
  Takie rzeczy powinny być już dawno zrobione a nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatanie dziur w ulicach ze słuzbowego auta urzędu jest po prostu porażką. Tylko patrzeć jak zaczną malować trawę na zielono.

   Usuń
 6. Panie Szymonie bardzo dziękuję za zamieszczenie informacji o uroczystościach pogrzebowych naszego księdza Infułata, takie informacje powinny być zamieszczone na stronie parafii ale obecny proboszcz ksiądz Marek Migocki nawet tego nie potrafi zorganizować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo z tego co wiem po prostu nie umie i nie ma nikogo, kto by się zajął obsługą internetową strony. Jakiś wolontariusz by mu się przydał, bo środków finansowych na to chyba nie przewidział. Jacyś chętni???

   Usuń
  2. Fakt stronę mamy bardzo ubogą,

   Usuń
 7. czy wiedzą Państwo czy będzie jakaś relacja w telewizji lub radio ?????????? Bardzo proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W radio będzie, Zimoch przeprowadzi relację...Proszę państwa, kondukt wyruszył, rozpędzony skręca w ul. Bugaj, mknie niczym błyskawica i z piskiem opon wyhamował przed cmentarną bramą...

   Usuń