niedziela, 16 lutego 2014

Rycerze Kolumba zapraszają na kanonizację

Boisko w Rzymie.
Działający przy parafii św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie Rycerze Kolumba zapraszają do udziału w kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II. Na czas uroczystości mają do dyspozycji boisko sportowe (bezpłatnie) w Rzymie, w bliskiej odległości od stacji kolejowej Termini. Z tego obiektu do Bazyliki św. Piotra można się dostać pieszo (ok. 5 km) lub środkami komunikacji miejskiej. Boisko może pomieścić 600-1200 pielgrzymów pod namiotami. Pielgrzymi, którzy chcieliby skorzystać z tej możliwości noclegu, muszą zabrać z sobą namioty i śpiwory. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do 23 lutego z Dariuszem Wolniakiem (tel. 510 170 530).

13 komentarzy:

 1. Giordano Bruno16 lutego 2014 12:04

  Konkwistadorzy powinni na uroczystościach w Rzymie obowiązkowo posiadać tekst Crimen sollicitationis.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Giordano!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. No to te zakute łby szykują się już do wyborów... Zobaczycie jak jesienią wraz z panującymi czarnymi włączą się w kampanie... i znowu popierać będą młodych pisowskich szczurków z ministrantem (zero pojęcia) na czele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spójrz w lustro. Dopiero Ty masz zakuty leb.

   Usuń
 4. Te powyższe wpisy potwierdzają, że Suchedniów to "grajdół". Szanowny Bruno załóż swoje Towarzystwo i działaj, a jeżeli krytykujesz to czyń to z klasą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Giordano Bruno16 lutego 2014 17:38

   Prawda boli, to fakt. Poza tym nie używaj słów których nie rozumiesz. Przyjm prawdę a ona cię wyzwoli.A tak na marginesie to pisze się grajdoł ale ty z klasą miałeś ostatnio do czynienie chyba w szkole.

   Usuń
 5. Potraficie tylko krytykować - ujadacie jak zgraja BURKÓW podwórkowych , a który zrobił coś dobrego dla innych . Nie widzi jeden z drugim belki w swoim oku , a widzi co u innych ? Nigdy nie będzie dobrobytu i normalności jak będą ujadać takie kundle .

  OdpowiedzUsuń
 6. Powyższy wpis to rycerzyk nieudacznik mający się za kogoś wyższego od pozostałych. Tak, tak to wy chłoptasie myślicie o sobie ale jesteście w błędzie. Jesteście kupą zbankrutowanych, ośmieszonych i nieudolnych frajerów którzy szukają pomocy trzymając się sutanny. Nienawidzę takiego frajerstwa, popatrzcie na wasz skład to się sami przekonacie kim jesteście (albo nie bo to początek czarnej sekty)
  Jack Strong

  OdpowiedzUsuń
 7. Powyższy wpis - piszesz jak byś znał i wiedział wszystko i wszystkich , a pewnie w d....... i g ....... widziałeś . Ośmieszasz się takimi wpisami , wszystko i wszyscy przeszkadzają a siedzi cicho pod spódnicą mamusi i się marze .

  OdpowiedzUsuń
 8. A moze szanowny JACK STRONG przedstawi sie swoim prawdzimy imieniem i nazwiskiem i wtedy rozliczymy go z jego dokonan bo taki STRONG jest bo pozostaje anonimowy. Wszystko mu przeszkadza. Wszystkich obrazac tylko by chcial.

  OdpowiedzUsuń
 9. Giordano Bruno21 lutego 2014 17:54

  A co? Czyż Jack nie ma racji?????????????

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę,że dyskusja jest zbyt ostra.Ale..tak sobie myslę,że dobrze byłoby, gdyby Ci Rycerze naprawdę coś działali, taka praca od podstaw, anie paradowali tylko.Choć powiem szczerze,że pomijając już aktywność społeczną,to obecność wielu Osób w tak szacownym gronie jest co najmniej zastanawiająca.Po prostu zastanawiająca.Nie tłumaczę przedmówców,ale z kim nie rozmawiać, to tak się postrzega naszych Rycerzy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czyja obecność tak Was zastanawia?

  OdpowiedzUsuń