czwartek, 6 lutego 2014

Orlicz przed rundą wiosenną

Ostatnia akcja rundy jesiennej.
Piłkarze Orlicza przygotowują się do rundy wiosennej w 4 lidze świętokrzyskiej. Zajęcia prowadzone przez trenera Artura Andułę odbywają się trzy razy w tygodniu w hali sportowej. Uczestniczy w nich około 15 zawodników, w tym bramkarz Michał Tkaczuk z Korony Kielce. Trenują również obcokrajowcy: Tihomir Cheneshkov, Oleksandr Lozniak, Andrii Sukhetskyi, z tym, że ten ostatni udaje się jeszcze na testy do innych klubów.

Być może dojdą jeszcze kolejni zawodnicy, ponieważ trwają rozmowy pomiędzy działaczami Orlicza i Astry. W najbliższym czasie ma dojść do kolejnego spotkania, w którym będą uczestniczyć nie tylko działacze, ale również rodzice najmłodszych piłkarzy grających w żółto-czarnych barwach.
Orlicz przed rundą rewanżową rozegra kilka spotkań kontrolnych. Już w najbliższy wtorek 11 lutego o godzinie 18 biało-niebiescy zmierzą się z Pilicą Przedbórz na sztucznej nawierzchni w Końskich. Na tym samym obiekcie w sobotę 15 lutego o godzinie 15 odbędzie się kolejny mecz z Partyzantem Radoszyce. W środę 19 lutego kolejnym sparingpartnerem Orłów będzie w Ostrowcu tamtejszy zespół KSZO.
Powinny odbyć się również spotkania z Jastrzębiem (23 lutego w Radomiu) i Kamienną Brody (28 lutego w Końskich) oraz być może 8 lub 9 marca z Juventą Starachowice. Trwają jeszcze ustalenia co do ewentualnego sparingu 15 lub 16 marca.

7 komentarzy:

 1. Kibicuję bardzo w intencji totalnej katastrofy orlycza suchedyniów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć astra cieniaki... już was nie ma!!!! :) Tak trzymać patałachy. Pilnujcie swoich żon a sport zostawcie innym.

   Usuń
  2. A co to jest astra...

   Usuń
  3. chlopcy z orlicza

   Usuń
 2. Dziękujemy Ci, że wspierasz nas duchowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ludzie opanujcie się, jesteście wszyscy żałośni do bólu, czytając to myślę ,że to przedszkolaki, ale przepraszam przedszkolaków - jesteście mniej inteligentni. Tylko oskarżacie, obrażacie, a może jakieś pomysły?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie cytując "...astra cieniaki... już was nie ma!!!! :)..." do czego to się niby odnosiło? Bo po 1 chłopaki z Astry nie mając wsparcia finansowego ani rzeczowego u władz miasta postanowili swoja silna wolą grac i osiągali duże sukcesy jak na amatorską drużynę, Po 2 dziwne, że teraz zarząd orlicza chce rozmawiać z działaczami Astry skoro wcześniej nie raczyli im nawet udostępniać siatek do bramki co mówiąc o boisku. Teraz bedą rozmowy??? To jest śmieszne jak Orlicz miał pieniądze to szybko z dyskryminował Astrę teraz kasy nie ma zawodnicy Orlicza odchodzą i chęci do rozmowy się znalazły. Szczerze współczuje tym ludziom, którzy z nudów piszą takie wypociny jak: "...Tak trzymać patałachy. Pilnujcie swoich żon a sport zostawcie innym...." Pilnuj swoich spraw swojej żony porządnych ludzi zostaw w spokoju. Mam nadzieje, że zobaczę jeszcze Astrę w grze!

  OdpowiedzUsuń