piątek, 21 lutego 2014

Oświadczenie poseł Marii Zuba

Oświadczenie poseł Marii Zuba.
Suchedniowianka, poseł na Sejm Maria Zuba na posiedzeniu Sejmu RP w dniu 20 lutego 2014 roku wystąpiła z oświadczeniem dotyczącym zmarłego ks. infułata Józefa Wójcika. Oświadczenie.

28 komentarzy:

 1. Ładne przemówienie. Cieszę się, że postać "naszego" księdza została przybliżona na mównicy sejmowej. Tylko jedno "ale"... Pani Zuba mogłaby 2 razy przeczytać tekst wcześniej, bo co chwile się zacinała czy myliła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Mario Zubo... proponuję naukę płynnego czytania. Poza tym to o Tym Księdzu to należy mówić z głowy a nie czytać (ślabizować) z kartki. No ale głosy się liczą i spaprała sobie Pani ich trochę.
  Jack Strong

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co znaczy "ślabizować", czy nie chodziło ci o sylabizować

   Usuń
 3. Jaki rozum, takie czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne wspomnienie o naszym księdzu, a kilka potknięć to zwykła trema , której niektórzy nie wyzbędą się mimo wielu wystąpień , nie bądźmy złośliwi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jacy złośliwi! To jest Posłanka RP ! Na dodatek z Suchedniowa. Ma czytać tak jak czytają dzieci w szóstej klasie. To takie trudne? Jaka trema? Ile kadencji jest posłanką... ? Czas się nauczyć a nie bełkotać.
   Jack Strong

   Usuń
 5. trzeba było puścić burmistrza ile to juz lat 16? ciekawe co by zmajstrował:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Burmistrza jak burmistrza, hitem byłby Bugała.
   Jack Strong

   Usuń
  2. Panie Eugeniuszu dziękujemy za piękne pożegnanie zarówno w piątek jak i w sobotę. Podziękowania tym bardziej szczere i wielkie bo okupione pańską chorobą. Wytrwałość w cierpieniu i bólu jednocz.Wielkie pozdro.

   Usuń
 6. Pani Maria wygłosiła oświadczenie ze spokojem i należną do okazji powagą,myślę że złośliwości są tu nie na miejscu .Pożegnajmy z godnością Naszego INFUŁATA ,bo sobie na to zasłużył.I dobrze że takie OŚWIADCZENIE wogóle zostało wygłoszone.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jack Strong - celnie komentujesz. Like!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JACK ty nie jesteś STRONG tylko SIUŚMAJTUŚ.

   Usuń
 8. Pani Mario serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mowa pożegnalna ładna i ważna. A jakieś zacięcia... Jak komuś łzy pchają się do oczu, to trudno mówić superpłynnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne wzruszające przemówienie, a pan burmistrz w czasie dwudniowych uroczystości nawet pary z ust nie puścił

  OdpowiedzUsuń
 11. Aby czytać coś w Sejmie, to trzeba to ze dwa razy przed wystąpieniem przeczytać a nie ślabizować jak dzieci w podstawówce. Pani chyba zapomniała, że to będzie transmitować telewizja. Dla Suchedniowa to wstyd, że ich posłanka kaleczy na mównicy. Takie jest moje zdanie. A w Sejmie można mówić o innych ważnych rzeczach.

  OdpowiedzUsuń
 12. morze Panii dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie tak, przepiękne oświadczenie szanujące ciszę po śmierci oraz zasługi zmarłego. Klasa jak zawsze. Powodzenia w dalszej trudnej pracy.

   Usuń
 13. Dziękujemy posłance-z klasą i prawdą powiedziane. Cóż, porównać do obecnego burmistrza można..

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę że samo porównanie do obecnego Burmistrza jest już uwłaczające Pani Marii naszej krajance.To przynajmniej kilka klas.

  OdpowiedzUsuń
 15. ...dlatego znalazł się wielokropek na końcu mojej wypowiedzi. Zrobil on!- ten wielokropek , jednak swoje.

  OdpowiedzUsuń
 16. O czym wy piszecie... Co ta wasza pani Maria zawsze dziewica zrobiła dla miasta? Popatrzcie trzeźwo na życie, przecież to ona odpowiedzialna jest za upadek Marywilu (kilka lat temu zablokowała sprzedaż za 7 milionów!!!) teraz procowało by tam wielu mieszkańców. Niestety ale patrzą państwo na tych którzy stoją w pierwszym rzędzie w kościele. Nie nienawidzę czegoś takiego.
  Jack Strong

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jack strong to WIELKI PATRIOTA podszywanie się pod tak wielkie postaci jest wyrazem małości, braku wiary w swoje możliwości. Cechuje osoby o niskim morale pragnące poczuć się wielkimi i mające zapędy do kariery. Nikt rozsądny znający dokonania takiej postaci oraz swoją wartość takiego podszywania się nie zrobi.Bardzo często robią to niedojrzałe dzieci n.p. bawiąc się w wojenkę. Chłopcze idż do piaskownicy.

   Usuń
  2. A Może ktoś wie kto przysyłał komornika do MARYWILA.

   Usuń
 17. A Kukliński to zdrajca czy patriota pisoku?
  Jack Strong

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za pytanie to bohater narodowy, który dla dobra OJCZYZNY podporządkował swoje życie i poświęcił życie swojej rodziny. Nie dla kariery. Człowiek, który kierował się bezwzględną suwerennością i niepodległością własnego kraju i bezpieczeństwem Europy i Świata. Podjoł nierówną walkę nie licząc się z konsekwencjami. Był jednym z nielicznych którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości nie tylko Polski ale całej wschodniej Europy i to bez rozlewu krwi. Zasługi jego kwestionują tylko ludzie mali. Jednym z warunków przystąpienia polski do NATO było docenienie jego zasług.

   Usuń
  2. Zależy przez pryzmat których czasów go oceniasz.
   Jack Strong

   Usuń
 18. Dyskutować można ale na pewnym poziomie intelektualnym i moralnym. Wybacz ale dyskusja z Tobą tego nie gwarantuje. Więc żegnaj.

  OdpowiedzUsuń