wtorek, 11 lutego 2014

Legitymacje członkowskie Orlicza

Zarząd klubu sportowego Orlicz informuje, że w sklepie "Telsat" Jana Woropajewa przy ulicy Powstańców oraz w księgarni Dariusza Matuszewskiego przy ulicy Bugaj dostępne są klubowe legitymacje członkowskie. Przy nabyciu legitymacji należy wpłacić składkę członkowską, która za 2014 rok wynosi 60 złotych. Składki przeznaczone zostaną na dalszą działalność statutową klubu.
Każdy "grosz" się przyda. Jaka jest sytuacja klubu, każdy wie, ponieważ prezes Dariusz Kowalik prowadzi transparentną politykę - spotkania z kibicami, podczas których przekazuje informacje z bieżącej działalności klubu. Przed nami wielki test, czy kibice dalej będą z klubem "na dobre i złe" i ponownie zapełnią trybuny, czy też się odwrócą i zostawią działaczy samych sobie. Zobaczymy, czy sprawdzi się powiedzenie, że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Na te i inne pytania wkrótce otrzymamy odpowiedź.

11 komentarzy:

 1. Kibice zawsze zostana, gorzej z trenerem, ktory ma czelnosc wypowiadac sie zr nie mamy szans na awas o ze skonczymy w polowie tabeli:/ jest to troche zenujace bo po co on, zeby tylko kase brac ? Takimi slowami mottwowac zawodnikow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może realnie ocenia sznse tego zespołu w rundzie wiosennej. Jednak mimo wszystko powinien zachować dla siebie, chłopaków motywować do ciężkiej pracy a ocenę przedstawić po ostatniej ligowej kolejce.

   Usuń
  2. Człowieku w jakim świecie żyjesz , o jakim awansie piszesz, żenujące to jest to co wygadujesz. Trener prawdę mówi bo zna realia kadrowe i możliwości finansowe klubu. Zejdź w końcu na ziemię i mów prawdę o tym co w klubie się dzieje. To co zostało zapier.... przez lata teraz latami trzeba będzie odbudowywać.

   Usuń
  3. jak nie gramy o awans to po co taki trener jak ta runde morzemy z Suchedniowskim trenerem

   Usuń
  4. I właśnie takim o to myśleniem orlicz jest w takiej dupie w jakiej jest obecnie. Jest trener to trzeba dlegowac jak najwięcej młodzieży by sie uczyla. Orlicz nie bije się o awans. Teraz najważniejsze jest to by młodzież trenowala i grała. Wybierając miejscowego trenera bedziemy na kręcąc spirale tego chaosu. A nie o to tu chodzi. Niech państwo zacznie myśleć przyszlosciowo...

   Usuń
  5. A to co Ci młodzicy nie potrafią grać, myślisz że oni nie chcą walczyć i awansować, po to jest piłka żeby wierzyć, i żyje w normalnym świecie. Wiem w jakiej Orlicz jest sytuacji ale to nie znaczy że ma trener nastawiać drużynę takimi słowami. Mając lidera może śmiało młodych motywować a nie gadać żeby tylko 90 minut wybiegali. Jakbyś miał w rodzinie kogoś chorego to też byś mu tak powiedział, weź oddychaj tylko pół roku potem i tak umrzesz ?

   Usuń
  6. A przepraszam to osoby powyżej skąd trener mógł znać realia kadrowe jeśli nawet żadnego sparingu nie było? co na Canal+ Sport ich oglądał ? Dobija mnie jak ktoś nie wierzy w tych zawodników. Realia nie sa satysfakcjonujące no ale są w tej lidze drużyny z którymi Orlicz śmiało może wygrać w obecnym składnie i jeśli nie stać go na awans to być chociaż w czołówce a nie że wszystko przegramy. Ludzie,,,

   Usuń
  7. Pozdrawiam zawodników Orlicza:).Wszystkich bez wyjątków.Bardzo się cieszę że gracie i dajecie z siebie wszystko.Dziękuję Wam.Trenujcie i grajcie dla nas ale i dla siebie też.Niech Wam gra sprawia radość i przyjemność.Wszystkich stadionowych "dziadków szczekaczy"nie pozdrawiam.

   Usuń
 2. Orlicz a co to kurna jest

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to Orlicz jest Czy to Dreszer jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Woropajew to chyba ruskie nazwisko?

  OdpowiedzUsuń