niedziela, 16 lutego 2014

SENQ - śpiewa i tańczy

Piotr "Sen Q" Sękowski.
Są osoby w Suchedniowie, które nie tylko narzekają i krytykują dokonania innych, ale same biorą sprawy w swoje ręce. Są w naszym mieście "ludzie pozytywnie zakręceni" o których będę pisał. Mają swoje pasje i co najważniejsze realizują je i to niekiedy z sukcesami. Do takich z pewnością należy zaliczyć między innymi zespoły "Lorein", "Fresh&Fanki", "Marinners", że tylko ograniczę się do muzyki.
W czwartek, 13 lutego odbyła się premiera teledysku "Skarland Kolabo!!!", w której udzielił się suchedniowianin Piotr "SENQ" Sękowski (w klipie od 3:16) - patrz tutaj.
"Skarland Kolabo!!!" to projekt, który miał pokazać, że wykonawcy od lat tworzący scenę hiphopową w okolicy potrafią połączyć siły i dokonać razem czegoś wielkiego. Piotrek znany w środowisku jako "SENQ" to b-boy i raper. Wiele lat tańczył breakdance w takich grupach jak "Street Warriors Crew" czy "Błąd Systemu". Jakiś czas temu postanowił spróbować swoich sił przy mikrofonie i z powodzeniem nagrał pierwszy album - patrz tutaj, co skutkowało kilkoma koncertami. Aktualnie pracuje nad kolejnymi utworami.

2 komentarze:

  1. SenQ ma jaja większe niż 90% ludzi z Suchedniowa :) pozdro 666!

    OdpowiedzUsuń