czwartek, 27 lipca 2017

Zwycięski sparing Orlicza

W środę, 26 lipca Orlicz rozegrał trzeci mecz kontrolny. Tym razem w Suchedniowie rywalem Orłów był A-klasowy zespół GKS Górno. Spotkanie podobnie jak poprzednie w Kajetanowie rozegrano w czasie 3x30 minut. Po pierwszej bezbramkowej części, w drugiej goście objęli prowadzenie po błędzie naszego golkipera.
Dopiero po stracie bramki, piłkarze Orlicza przyspieszyli grę i na efekty nie musieliśmy długo czekać. W trzeciej odsłonie za sprawą Staszewskiego i Tacija biało-niebiescy zapewnili sobie zwycięstwo, które mogło być bardziej okazałe, gdyby Skarbek wykorzystał karnego. Samo spotkanie miało na celu zgranie zespołu, ponieważ byli testowani kolejni zawodnicy, a w czasie gry trenerzy przeprowadzali lotne zmiany.
Kolejny sparing już w najbliższy piątek, 28 lipca o godzinie 18 w Suchedniowie. Orlicz zmierzy się z czwartoligową Łysicą.
Orlicz GKS Górno 2:1 (0:0 - 0:1 - 2:0)
bramki: Tomasz Staszewski, Marcin Tacij
skład: Mateusz Ubysz - Michał Bator, Paweł Jarząb, Marcin Tacij, Adrian Woszczyk - Grzegorz Skarbek, Piotr Mądzik, Mateusz Rafalski, Karol Świtowski - Tomasz Staszewski, Adrian Solnica oraz Damian Kita,.Mateusz Sikora, Bartosz Pająk, Hubert Janyst.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz