piątek, 21 lipca 2017

Suchedniowskie firmy sięgają po dotacje

Na terenie miasta i gminy prowadzą działalność setki (ponad 600) większych i mniejszych firm. Do tej drugiej kategorii z pewnością możemy zaliczyć firmy rodzinne, niejednokrotnie jednoosobowe funkcjonujące w domowych warunkach. Do takich należy między innymi "Leblank" przy ulicy Langiewicza 2.
Jest to pracownia sublimacji i reklamy, ukierunkowana głównie na produkcję kompleksowych systemów reklamy zewnętrznej. - Zaczęłam 4 lata temu od dostaw gazu propan butan, którą to usługę dalej świadczę. W tym roku, z pomocą Biura Rachunkowego Moniki Mularczyk skorzystałam z projektu "160 firm na start". Dzięki temu znalazłam się wśród 10 firm z województwa świętokrzyskiego, które otrzymały dotacje na działalność - powiedziała Marta Świtek.
Firma "Leblank" funkcjonuje od 6 marca, najczęściej wykonywane usługi to nadruki na koszulkach, oklejanie samochodów, ulotki, wizytówki, pieczątki itp. Jak powiedziała p. Świtek ostatnio daje się zauważyć wzrost zainteresowania firm, które umieszczają na odzieży roboczej swoje loga, poprzez co zyskuje ona dodatkową funkcję - gadżetu reklamowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz