sobota, 22 lipca 2017

Powalczyli z Kurczakami

Byłe boisko Lubrzanki.
W piątek, 21 lipca Orlicz rozegrał nietypowy mecz kontrolny z Lubrzanką w Kajetanowie. Nietypowy, ponieważ grano 3x30 minut. Było to pierwsze spotkanie na nowym boisku w Kajetanowie, ponieważ na starym właściciel gruntu postawił dom mieszkalny.
W pierwszej części po błędzie naszych piłkarzy, gospodarze objęli prowadzenie. W drugiej odsłonie na boisku panowali biało-niebiescy, czego potwierdzeniem była bramka strzelona przez Janysta. W trzeciej odsłonie Kurczaki ponownie doszły do głosu, ponieważ wprowadzili rezerwowych zawodników, Orlicz na ławce miał tylko jednego. Mimo tego Orły broniły się skutecznie, stracili gola dopiero w ostatniej minucie gry. W przekroju całego meczu nasi piłkarze na tle czwartoligowców wypadli dużo lepiej niż w poprzednim. Kolejny sparing zaplanowany jest na środę na godzinę 18 i zostanie rozegrany w Suchedniowie lub Górnie (w zależności od pogody).
Lubrzanka - Orlicz 2:1 (1:0 - 0:1 - 1:0)
skład: Mateusz Ubysz - Michał Bator, Paweł Jarząb, Marcin Tacij, Mateusz Sikora - Grzegorz Skarbek, Piotr Mądzik, Hubert Janyst, Karol Świtowski - Tomasz Staszewski, Damian Kita oraz Daniel Kaczmarski.