sobota, 29 lipca 2017

Wartościowy sparing Orlicza

W piątek, 28 lipca Orlicz w ramach przygotowań do sezonu 2017/2018 rozegrał mecz kontrolny z czwartoligową Łysicą. Spotkanie zostało rozegrane w Suchedniowie. W pierwszej połowie w ulewnym deszczu szybciej do panujących warunków przystosowali się goście i po dziesięciu minutach prowadzili 2:0. Pierwszą bramkę zdobyli z akcji, a drugą po błędzie naszych obrońców. Z czasem mecz się wyrównał, a przy lepszej skuteczności naszych piłkarzy, końcowy wynik mógł być korzystniejszy.
Najważniejsze, że sparing spełnił swoje założenia, a zawodnicy realizowali wytyczne trenera Bogusława Dąbrowskiego. No może nie do końca, ale do rozpoczęcia rozgrywek pozostało jeszcze trochę czasu i będzie można poprawić mankamenty, które występują w okresie przygotowawczym.
Orlicz - Łysica Bodzentyn 0:2 (0:2)
skład: Mateusz Ubysz - Michał Bator, Marcin Tacij (Paweł Jarząb), Kamil Olszewski, Mateusz Sikora - Grzegorz Skarbek, Piotr Mądzik, Mateusz Rafalski, Karol Świtowski - Hubert Janyst, Adrian Solnica (Damian Kita).