czwartek, 1 listopada 2018

RYCERZE KOLUMBA ZACHĘCĄ PANIE DO PROFILAKTYKI

Jak co roku Zakon Rycerzy Kolumba z parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie (organizacja katolickich mężczyzn, działająca na rzecz lokalnej społeczności ) będzie zachęcać mieszkanki Suchedniowa i Ostojowa do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych (mammografia i cytologia).
30 października w Szkole Podstawowej nr 1 i nr 3 w Suchedniowie zostały przeprowadzone lekcje profilaktyki onkologicznej, a dzieci otrzymały zaproszenia dla mam na badania profilaktyczne.
4 listopada przez cały dzień Rycerze Kolumba będą dyżurować przed kościołami Św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie i Św. Alojzego Orione w Ostojowie i po każdej mszy św. będą wręczać parafiankom zaproszenia na badania mammograficzne i cytologiczne. Około godziny 16.30 podczas festynu charytatywnego  w Hali Sportowej w Suchedniowie Rycerze Kolumba wystąpią ze specjalnym zaproszeniem na profilaktykę dla pań. W tym roku rycerscy panowie przygotowali upominki dla wszystkich pań, które zbadają się w cytomammobusie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, stacjonującym w dniach 5-6 listopada przed Urzędem Miasta i Gminy w Suchedniowie.
(źródło: ŚCO)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz