czwartek, 22 listopada 2018

KOLEJNA WSPANIAŁA AKCJA PCK W SP 3

Dorośli czy dzieci, okazuje się, że bez względu na wiek wszyscy mamy w sobie wrażliwość na krzywdę innych. Pod hasłem „Pomóżmy potrzebującym dzieciom” członkowie szkolnego koła PCK zbierali pieniądze na szczytny cel. Wkład pracy uczniów był ogromny. Przez kilka dni z rzędu rezygnowali ze spędzania przerw międzylekcyjnych na zabawach i rozmowach z kolegami.
Zamiast tego oferowali społeczności szkolnej przyrządzone przez siebie przysmaki. A było w czym wybierać. Babeczki, ciasteczka, galaretki, popcorn z czekoladą, rogaliki, loteria fantowa, ormiańskie przysmaki, bezy, napoleonki, gofry, pączki, naleśniki, zakładki do książek- to wszystko można było znaleźć na naszych stoiskach. Dzięki tej akcji udało się uzbierać ponad 800 zł. Dokładny cel, na jaki zostaną przekazane pieniądze wybiorą sami uczniowie, którym z całego serca dziękuję za tą wspaniałą inicjatywę. Chcę wymienić wszystkich moich wolontariuszy:
Agata Zawisza, Katarzyna Sułek, Olga Andrzejewska, Pola Andrzejewska, Patrycja Bator, Karen Ghazaryan, Borys Khachatryan, Olivier Kożuchowski, Julia Krogulec, Piotr Kubicki, Amelia Stępnik, Alicja Więckowska, Natalia Zawisza, Ola Świtek, Wiktoria Socha.
Jestem z Was bardzo dumna. Dajecie kawałek siebie innym i jestem przekonana, że robicie to z autentycznej potrzeby Waszych dobrych serc. Dziękuję rodzicom, którzy razem z dziećmi przygotowali te wszystkie pyszności. Wy wiecie, że warto wspierać dzieci w takich inicjatywach.
Opiekunka szkolnego koła PCK – Sylwia Świtek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz