piątek, 2 listopada 2018

SPORTOWY WEEKEND

W sobotę, 3 listopada juniorzy Orlicza rozegrają pierwszy mecz barażowy o wejście do Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych. Faworytem są goście, ale liczymy na niespodziankę ze strony podopiecznych Rajmunda Kabały.
Natomiast seniorzy mają wyjazd do Chmielnika, gdzie zmierzą się z tamtejszym Zenitem. Po 13. kolejkach klasy okręgowej Orlicz jest na drugim miejscu (31 pkt.), a Zenit na 12. (11 pkt.). W dotychczasowej historii spotkań mistrzowskich pomiędzy tymi zespołami górą są biało-niebiescy, którzy wygrali 19 razy, przy 11 remisach i 8 porażkach, stosunek bramek 59:36.
W sobotę i niedzielę, w suchedniowskiej hali sportowej będą rywalizować badmintoniści w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix.
Tenisiści stołowi Orlicza 1924 w sobotę mają wyjazd do Makowa, gdzie zagrają z tamtejszym Fungisem, który dotychczas nie przegrał jeszcze meczu ligowego. Natomiast w niedzielę będą podejmować Start Przygłów. Mecz zostanie rozegrany w Skarżysku w sali gimnastycznej LO nr 1. Spotkanie odbędzie się w Skarżysku, ponieważ w hali suchedniowskiej będą grali badmintoniści, sala gimnastyczna przy SSP nr 1 jest za mała, a w sali gimnastycznej w Ostojowie za słabe światło (awaria).
Piłka nożna
klasa okręgowa
4 listopada (niedziela) godz. 13.00 Zenit Chmielnik - Orlicz
klasa B
4 listopada (niedziela) godz. 12.00 Skała Tumlin - Orlicz II
junior młodszy
3 listopada (sobota) godz. 11.00 Orlicz - Futsal Nowiny
Badminton
3-4 listopada - Suchedniów Grand Prix Polski Młodzików
Tenis stołowy
3 listopada (sobota) godz. 16.00 Fungis Maków - Orlicz 1924
4 listopada (niedziela) godz. 12.00 Orlicz 1924 - Start Przygłów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz