niedziela, 4 listopada 2018

JULKI BEZKONKURENCYJNE - 1. MIEJSCE W GRAND PRIX W SUCHEDNIOWIE

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę w suchedniowskiej hali sportowej odbywał się turniej badmintonowy z cyklu Grand Prix. Na starcie stanęło 89 zawodników i zawodniczek, w tym grupa reprezentantów Orlicza. Najlepiej zagrały Julia Pająk i Julia Pajek, które w swojej koronnej kategorii - deblu dotarły do finału, gdzie wygrały z Izabelą Kamola/Magdaleną Łuczak 2:1 (19:21, 21:15, 21:16). W deblu grały jeszcze Emila Szumielewicz/Kaja Ziółkowska oraz Mikołaj Chrzanowski/Szymon Turski zajmując w końcowej klasyfikacji 15. miejsca.
W singlu Julia Pająk wywalczyła 5., Julia Pajek 9., a Joanna Więckowska 23. lokatę. W mikście Igor Jabłoński z Joanną Więckowską ukończyli zawody na 6 miejscu. Gratulujemy!