piątek, 18 listopada 2016

Zdrowy Ty niesie Orlicz do zwycięstw!

Trzecioligowi siatkarze Zdrowy Ty Orlicz odnieśli drugie zwycięstwo i co warto podkreślić drugie na wyjeździe. Tym razem w czwartkowy wieczór, 17 listopada grali w Waśniowie z tamtejszym GOKiS. Gospodarze chociaż debiutują w tej klasie rozgrywkowej, to łatwo punktów nie oddają.
W pierwszym secie miejscowi postraszyli zagrywką i objęli prowadzenie 3 punktami. Jednak biało-niebiescy powoli się rozkręcali i w połowie seta odjechali gospodarzom, utrzymując bezpieczną przewagę (22:17), by ostatecznie wygrać do 22. W drugiej odsłonie Orlicz nadaje rytm od początku do końca i wygrywa do 20. W trzecim secie gospodarze obejmują prowadzenie, które w pewnym momencie wynosiło 12:7, ale końcówka ponownie należała do biało-niebieskich, którzy wygrali do 22. Tym samym w drugim spotkaniu Orły zdobywają komplet punktów, nie tracąc nawet seta.  Ponadto Marek Działowski został MVP meczu. Gratulujemy! Aktualnie w tabeli 3 ligi zajmują drugą lokatę, ustępując KU AZS UJK Kielce tylko gorszym stosunkiem setów.
GOKiS Waśniów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:3 (22, 20, 22)
Skład: Jakub Garbala, Michał Dziarmaga, Rafał Erbel, Adrian Zatorski, Maciej Kosowski, Adam Adamczyk, Marek Działowski, Bartosz Kosowski, Tomasz Makuch (libero), Igor Parszowski, Bartosz Sobolewski.
Kolejne spotkanie z AZS Politechniką Kielce w poniedziałek 21 listopada w Suchedniowie, na które już dzisiaj zapraszamy kibiców!