środa, 23 listopada 2016

Dzieje się w CKI

Po niewątpliwym sukcesie amatorskiego teatru dorosłych Centrum Kształceniowo- Integracyjnego w Michniowie jakim było wystawienie bajki pt. „Czerwony Kapturek”- aktorzy pracują nad nowym spektaklem. Tym razem jest to bajka pt. „Jaś i Małgosia”, w której zagrają: Izabela Kowalska, Małgorzata Winkler, Katarzyna Garbala, Agnieszka Barwicka, Magdalena Więckowska, Alicja Mańturz, Zenon Juchniewicz oraz Zbigniew Zaczyński, który jest jednocześnie autorem i wykonawcą scenografii, a także reżyserem spektaklu.
Panie: Grażyna Kozieł i Sylwia Garbala intensywnie pracują nad „Jasełkami”, w których wystąpią dzieci ze świetlicy środowiskowej Stowarzyszenia „Kuźniczy Krąg”.
Równolegle trwają próby teatru lalki i aktora nad przedstawieniem w reżyserii Z. Zaczyńskiego, które będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku.
Co prawda, daleko jeszcze do Dnia Kobiet, ale już teraz, z inicjatywy pani Sołtys Michniowa Alicji Mańturz, trwają przygotowania do występu kabaretowego na Święto Kobiet. Pani Małgorzata Furmańczyk i inne mieszkanki Michniowa, zamierzają przedstawić program kabaretowy pt. ”Niech się dzieje, co chce”.
(źródło CKI, więcej zdjęć na fanpage)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz