wtorek, 29 listopada 2016

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Kto jest dzieci przyjacielem?
Mały miś.
Kto tajemnic zna tak wiele?
Mały miś.
Miś, choć mały, choć nieśmiały
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały,
każdy misia swego ma.
W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z suchedniowskiego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta stało się już  tradycją. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszowym przyjacielem – Misiem.
Miłą niespodzianką były odwiedziny Misia Kudłatka, który od samego rana witał dzieci, rozmawiał i bawił się z nimi. Przedszkolaki uczestniczyły także we wspólnej zabawie, podczas której prezentowały swoje pluszaki, brały udział w różnych konkursach, bawiły się wesoło przy muzyce. Wszystko, rzecz jasna, utrzymane w „misiowym temacie”. Chętnie fotografowały się ze swoimi ulubieńcami oraz naszym specjalnym gościem Kudłatkiem. Następnie mogły oglądać bajki o misiach, które same wybrały. To był wyjątkowy dzień, pełen radości i uśmiechu oraz wspólnej zabawy.
Miś Kudłatek pozdrawia wszystkie przedszkolaki oraz serdecznie dziękuje Państwu Monice i Dawidowi Bator za pomoc w realizacji tego święta. Widzimy się za rok….
Danuta Pająk
(więcej zdjęć na fanpage KLIKNIJ)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz