niedziela, 15 grudnia 2013

Shram puścił pierwsze bramki!

Fragment meczu Astra - Łączna.
W czwartym meczu, a Astra i Radcar wygrały swoje czwarte spotkania i wszystko wskazuje na to, że z pomiędzy tych drużyn zostanie wyłoniony mistrz SLF. Już pierwszy pojedynek pomiędzy Gimnazjum a Gromem miał nietypowy przebieg, ponieważ "gimnazjaliści" prowadzili do przerwy 3:0 i wydawało się, że jest po meczu. Nic bardziej mylnego, spadły na nich "gromy" i zrobiło się 3:2, ale ostatnie słowo należało do drużyny Gimnazjum, która w ten sposób zdobyła pierwsze punkty.

W drugim spotkaniu doszło do niespodzianki w postaci wygranej "urzędników" z zespołem ze Wzdołu, tym bardziej, że po pierwszej połowie AKS prowadził 1:0, a w ostatniej minucie ich zawodnik Dziewięcki trafił w słupek.
Tek kto nie oglądał dzisiejszych zawodów niech żałuje. Oto trzeci mecz i ponownie niesamowite emocje. Do przerwy Radcar prowadzi czterema bramkami, ale "hotelarze" strzelają trzy i walka trwa do ostatniego gwizdka sędziego.
Następny mecz i kolejna niespodzianka, jaką z pewnością jest remis Sienkiewicza z "piwoszami" po bramkach braci Gniaździńskich. W tym miejscu należy zaznaczyć, że Hajneken jest trzecią "piątką" oprócz Astry i Radcaru, która nie przegrała jeszcze meczu.
Na ostatnie spotkanie czekali wszyscy, ponieważ zapowiadały się duże emocje i takie były do 17 minuty, kiedy żółto-czarni zdobyli dwie bramki.
Gimnazjum - Grom 4:2 (3:0)
Mateusz Matla 5, 13; Michał Połeć 6; Damian Przeworski 27 - Mariusz Jedynak 21; Kamil Kuś 25
UMiG - AKS Wzdół 2:1 (0:1)