niedziela, 4 marca 2018

Sześć medali badmintonistów w Suchedniowie

W sobotę w suchedniowskiej hali sportowej odbył się 19. turniej badmintonowy z cyklu Yonex Open Forever Young. W zawodach wystąpiło 116. zawodników, w tym 11. reprezentantów Suchedniowa, którzy wywalczyli sześć medali (1 złoty, 2 srebrne, 3 brązowe).
Najlepiej zagrały Monika Janduła i Joanna Stobiecka w deblu, które wygrały w kategorii 25+. W tej samej kategorii Karolina Olejarz z Agatą Kornacką i Karolina Wiśniewska z z Magdaleną Kajder wywalczyły trzecie lokaty. W mikście (kat. 30+) Marek Gałczyński ze Stobiecką wywalczyli drugie, a Tomasz Stopa i Janduła trzecie miejsce. Na drugim miejscu zakończyli rywalizację Jacek Persona i Krzysztof Piątek, w deblu kat. 50+.
Ponadto w zawodach grali: Agata Kornacka, Grzegorz Miernik, Zbigniew Przyjemski, ale nie udało im się przebić do strefy medalowej.