poniedziałek, 19 marca 2018

Świetny początek tenisistów Orlicza w rundzie rewanżowej

Drużyna STS Orlicz Suchedniów pracowicie spędziła mijający weekend rozgrywając dwa mecze. W sobotę w wyjazdowym spotkaniu zmierzyła się z MZKS Alitem w Ożarowie. Drużyna gospodarzy zajmowała po pierwszej rundzie szóste miejsce z 8 punktami na koncie oraz bilansem 4 zwycięstwa i 5 porażek.
Mecz od początku toczył się pod dyktando zawodników Orlicza. Zdecydowanie wygrywali kolejne partie, odnosząc dziewięć zwycięstw 3:0 w setach oraz jedno 3:1. Walkę próbował podjąć Piotr Czerwonka, który w ligowym rankingu indywidualnym znajduje się na wysokim trzecim miejscu. Wystarczyło to jednak na zaledwie wygranego jednego seta. Komplet zwycięstw zanotowali Paweł Włodyka, Bartosz Majcher, Piotr Odelski, natomiast za Wiesława Mazurka po grze deblowej wszedł Michał Majcher. Orlicz wywiózł z Ożarowa zwycięstwo 10:0 i 2 punkty do ligowej tabeli.
W niedzielę do Suchedniowa przyjechała piąta drużyna II ligi KTS Sandomierz. Goście osłabieni nieobecnością swojego lidera Dawida Stąpóra nie podjęli równorzędnej walki. Zawodnicy Orlicza pewnie rozstrzygnęli wszystkie pojedynki na swoją korzyść i podobnie jak dzień wcześniej wygrali 10:0. Na trzy kolejki przed końcem ligi Orlicz Suchedniów jest na czele z 22 punktami na koncie.