piątek, 30 marca 2018

Siatkarze Orlicza spadają z 3 ligi

We wtorek, 27 marca siatkarze Orlicza rozegrali zaległy mecz z SMS Ostrowiec Świętokrzyski. Był to bardzo istotny pojedynek, ponieważ zmierzyły się drużyny zamykające tabelę. Zwycięstwo dawała szansę na zajęcie 9. miejsca, a więc udział w barażach o utrzymanie w III lidze.
Niestety biało-niebiescy nie wykorzystali tej szansy i przegrali 1:3. Tym samym na 10-lecie swoich występów na parkietach, przyszło im pożegnać się z 3 ligą. Wydaje się, że o wyniku zadecydował pierwszy set, który gospodarze wygrali na przewagi do 26. Kiedy w trzecim secie suchedniowianie wygrali dość wyraźnie, zaświtała iskierka nadziei, że mogą wygrać ten mecz. Niestety w decydującej rozgrywce miejscowi okazali się lepsi. Orlicz ma do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz z Hetmanem we Włoszczowie.
SMS Ostrowiec Św. - Orlicz 3:1 (28:26, 25:22, 18:25, 25:20)