piątek, 9 marca 2018

Suchedniowskie dzieci w blasku fleszy


Formacja Taneczna "Axis" i Grupa “OŚ – ki” z Suchedniowskiego Ośrodka Kultury “Kuźnica”, wzięli udział w musicalu "OZEASZ. Historia niemożliwej rodziny". Nasze dzieci zaprezentowały się na wielkiej scenie w blasku fleszy z profesjonalnymi aktorami, to dla nich ogromna motywacja do dalszej ciężkiej pracy. Dziękujemy Michałowi Ośce za danie im takiej możliwości. Doświadczenie bezcenne, które na pewno zaowocuje w przyszłości. Autorką scenariusza i tekstów piosenek jest Zuzanna Ferenc – Warchałowska, reżyserem i zarazem choreografem Michał Ośka – aktor i tancerz Kieleckiego Teatru Tańca, muzykę skomponował młody utalentowany kompozytor Wojciech Armata. Przygotowania scenografii podjęła się Jaśmina Parkita współpracująca z Kieleckim Teatrem Tańca.
Jest to druga część trylogii, po spektaklu “Rut. Historia niemożliwej miłości”, wystawionym na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury w 2016 r. W przygotowaniu jest “Amos. Historia niemożliwego miasta”. Akcja wszystkich trzech części dotyczy aktualnych problemów społecznych. Spektakl ukazuje poszukiwanie szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym.
(info: SOK)

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy dzieciom za obecność w spektaklu! Dziękujemy kadrze SOK "Kuźnica" za przygotowanie, a Rodzicom za przywożenie do Kielc na końcowe próby, pomoc i opiekę! To nasz wspólny sukces! Zuzanna Ferenc - Warchałowska ( koordynator)

    OdpowiedzUsuń