niedziela, 3 maja 2015

Orlicz przegrał ze Skałą

Fragment meczu juniorów (fot. A. Nowak).
Kto wie, czy nie był to decydujący mecz Orłów w tym sezonie. Orlicz podejmował Skałę Tumlin, którą wyprzedzał w tabeli o dwa punkty. Wygrana dawała pewien komfort, niestety to goście zgarnęli całą pulę. Biało-niebiescy grali tylko przez 20 minut, później oddali inicjatywę przyjezdnym. Orlicz znalazł się tuż nad strefą spadkową, kolejna przegrana może spowodować spadek na ostatnie miejsce.
Orlicz - Skała Tumlin 2:3 (1:2)
1:0 Górecki Dariusz (4' karny)
1:1 (31')
1:2 (45' karny)
1:3 (70')
2:3 Chatys Krzysztof (85')
Orlicz: Karliński - Piętak, Górecki, Chatys, Bator - Banaczkowski (70' Kaczmarski), Skokowski (63' Nowak), Rzeszowski, Notzel - Cheneshkov, Moskal.
Juniorzy wygrali
Podopieczni Tomasza Tusznio rozegrali mecz awansem we wtorek 28 kwietnia. W Suchedniowie podejmowali Piaskowiankę Piaski i po niezwykle emocjonującej grze wygrali 4:3. Biało-niebiescy zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnich minutach spotkania.
4:3 Świtowski Karol (88')
Orlicz: Ubysz - Jurczenia, Działak, Obara, Zolbach Dawid (46. Matla)  - Kita (63. Pająk), Mądzik, Czerwiński, Świtowski - Sikora. Herman.
Porażka juniorów młodszych
Juniorzy młodsi pomimo porażki pozostawili po sobie dobre wrażenie, wszak przegrali z liderem i to na jego boisku w Strawczynie tylko jedną bramką, prowadząc do przerwy.
Lechia - Orlicz 3:2 (0:1)
0:1 Mądzik Piotr (38')
1:1 Kurczyński (44')
2:1 Kmiecik (48')
3:1 Kmiecik (55')
3:2 Graba Bartłomiej (71' k.)
Orlicz: Ubysz - Graba (75. Żak), Matla Maciej, Ślusarczyk Michał (54. Matla Karol), Ślusarczyk Patryk (67. Kowalik Jakub) - Matla Krystian, Kowalik Damian,  Mądzik, Czerwiński (61. Złomek) - Kita, Pietrasiewicz.
Trampkarze liderem!
Bardzo dobrze spisują się trampkarze Astry, którzy wygrali drugi mecz. Tym razem wygrali z wiceliderem Grodem Ćmińsk, a tym samym umocnili się na prowadzeniu w swojej grupie rozgrywkowej.
Astra - Gród 4:2 (2:1)
0:1 Jeziorski (3')
1:1 Tumulec Mateusz (25')
2:1 Obarski Wojciech (28')
3:1 Tumulec Mateusz (43')
4:1 Tumulec Mateusz (60')
4:2 Jeziorski (69')
Astra: Tabiszewski (60. Pająk) - Piwowar, Miernik, Sołkiewicz, Gałczyński, Tumulec, Tusznio, Obarski, Biesaga, Turski.