środa, 13 maja 2015

Siatkarze w finale!

Fragment meczu (fot. Z. Biber).
W wtorek, 12 maja w hali sportowej rozegrano mecz siatkarski, w którym Kajrox Orlicz zapewnił sobie awans do finału rozgrywek Świętokrzyska Siatkówka CUP Mężczyzn. Do Suchedniowa przyjechała drużyna 7NT Jędrzejów. Spotkanie zaczęło się dobrze dla biało-niebieskich, którzy w pierwszym secie prowadzili już 14:8, ale goście wyrównali i zaczęła się gra "punkt za punkt: zakończona pomyślnie dla naszych. W drugim secie jędrzejowianie od początku narzucili swój styl gry i wygrali do 22. W trzeciej odsłonie zawodnicy Orlicza podrażnieni przegranym poprzednim setem nie dali rywalom najmniejszych szans i wysoko wygrali. Najwięcej emocji dostarczył czwarty set. Wymiana piłek trwała przez całą zagrywkę, były kapitalne ataki i obrony z obu stron, decydujące piłki należały jednak do Orlicza, który wygrał na przewagi.
Siatkarze Orlicza odnieśli największy sukces awansując do finału tych rozgrywek, w których zmierzą się ze zwycięzcą meczu Lerko Kielce - Siatkarz Staszów. W spotkaniu z 7NT zagrali: Działowski, Siwoń, Zatorski, Kosowski, Tusznio, Marszałek (libero), Dróżdż oraz Mazurkiewicz, Raczyński.
Orlicz - 7NT Jędrzejów 3:1 (22, -22, 13, 24). (więcej zdjęć na fanpage KLIKNIJ).