środa, 28 stycznia 2015

Siatkarze wygrali z Lerko

W 11 kolejce III ligi siatkówki Kajrox Orlicz wygrał z Lerko Kielce 3:0 (26, 19, 21). Pewne zwycięstwo biało-niebieskich, chociaż nie obyło się bez kłopotów. W pierwszym secie Orły prowadziły 22:17, kiedy goście wyciągnęli na 23:23, a nawet mieli piłkę setową. Końcówka należała jednak do naszych, podobnie jak drugi set. W trzecim wyrównana walka trwała do stanu 13:12, i w tym momencie podobnie jak w pierwszym secie nasi stanęli, a kielczanie zdobyli 5 punktów. Ponownie biało-niebiescy gonili wynik, i dzięki dobrym zagrywkom Piotra nie pozwalają na wiele gościom, którzy zdobyli jeszcze tylko cztery punkty. Orlicz zagrał w składzie: Jakub Garbala, Marek Działowski, Piotr Siwoń, Adrian Zatorski, Marcin Gołąb, Kamil Tusznio, Max Marszałek, Piotr Marszałek, Kamil Dróżdż.