sobota, 7 kwietnia 2018

Orlicz gromi w Ćmińsku

Piłkarze Orlicza jechali do Ćmińska w roli faworyta i nie zawiedli. Rozgromili rywali na ich własnym boisku 5:1, tracąc jedynego gola pod koniec spotkania. Biało-niebiescy od pierwszego gwizdka sędziego dyktowali warunki gry, ale miejscowi bronili się skutecznie prawie pół godziny. Do przerwy Orlicz strzelił dwie bramki, a po przerwie kolejne trzy.
Wszystkie były z akcji. Przy lepszej skuteczności wygrana mogła być okazalsza. Z meczu na mecz gra Orłów wygląda coraz lepiej, aby utrzymali tą zwyżkową tendencję, to kibice będą mieli jeszcze niejedną okazję do radości.
Gród Ćmińsk - Orlicz 1:5 (0:2)
0:1 Karol Świtowski (28')
0:2 Piotr Solnica (38')
0:3 Tomasz Staszewski (50')
0:4 Damian Kita (68')
0:5 Filip Czerwiński (80')
1:5 (85')
Skład: Mateusz Ubysz - Paweł Jarząb, Marcin Tacij, Michał Stawiak, Michał Bator (85' Daniel Kaczmarski) - Karol Świtowski (65' Damian Kita), Piotr Mądzik, Mateusz Rafalski (75. Filip Czerwiński), Grzegorz Skarbek - Piotr Solnica (80. Norbert Grudzień), Tomasz Staszewski.