środa, 11 kwietnia 2018

Orlicz wygrał w Stopnicy!

Piłkarze Orlicza kontynuują dobrą passę i wygrali trzeci kolejny mecz. Tym razem rozprawili się z Piastem w Stopnicy. Spotkanie rozpoczęło się po myśli naszych zawodników, ponieważ już w czwartej minucie Piotr Solnica wykorzystał podanie Piotra Mądzika i umieścił piłkę w siatce rywali. Gospodarze dość szybko odpowiedzieli bramką i wynik remisowy utrzymał się do przerwy.
Po zmianie stron biało-niebiescy w dalszym ciągu przeważali na boisku, gdy niespodziewanie sędzia wskazał na wapno dla miejscowych, ale nie wykorzystali karnego. Orły zdobywały coraz większą przewagę i na efekty nie musieliśmy długo czekać. Najpierw po rzucie rożnym Marcin Tacij strzelił gola na 2:1, a później super strzelec Tomasz Staszewski ustalił wynik spotkania. Po tym meczu Orlicz utrzymał piąte miejsce w tabeli.
Piast Stopnica - Orlicz 1:3 (1:1)
0:1 Piotr Solnica (4')
1:1 Piotr Rajca (9')
1:2 Marcin Tacij (65')
1:3 Tomasz Staszewski (75')
Skład: Mateusz Ubysz - Paweł Jarząb (78' Kamil Olszewski), Marcin Tacij, Michał Stawiak, Michał Bator (85' Daniel Kaczmarski) - Karol Świtowski (70' Damian Kita), Piotr Mądzik (10' Hubert Janyst), Mateusz Rafalski, Grzegorz Skarbek - Piotr Solnica  (85. Filip Czerwiński), Tomasz Staszewski (87. Norbert Grudzień).