czwartek, 15 grudnia 2016

Pożar domu przy ulicy Warszawskiej

W dniu dzisiejszym około godziny 15 do pożaru domu mieszkalnego przy ulicy Warszawskiej została wezwana suchedniowska straż. W gaszeniu pożaru uczestniczą również trzy jednostki ze Skarżyska, w tym jeden samochód z podnośnikiem. Jak widać na załączonym zdjęciu dym wydobywa się z poddasza. Akcja gaśnicza trwa.

4 komentarze:

 1. Witam. Jak nazywa się rodzina która tam mieszkala? Miała ona dzieci? Pytam bo na fejsie ktoś prowadzi zbiórkę kasy na remont.. i nie wiem czy. To nie oszuści.. podaje się za Monikę Harabin.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlatego warto mieć w domu GAŚNICĘ DOMOWĄ. Wiecie ile pożarów rocznie wybucha w polskich domach i mieszkaniach? Aż trudno uwierzyć - ponad 30 000, rok w rok. GAŚNICE DOMOWE można kupić na www.gasnicedomowe.pl Naprawdę warto mieć. Gaśnice samochodowe nie nadają się do domu, ponieważ nie gaszą olejów i tłuszczów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na olej i tłuszcz najlepsza jest mokra szmata a nie psełdoreklama, do domu to najlepsze są uniwersalne gaśnice a nie przepłacanie u mikołajczyka

   Usuń
 3. Panie Tomku Domku. Mokra szmata to jest najlepsza na czoło bredzącego w gorączce, a nie do gaszenia pożaru. To po pierwsze. A po drugie ja nie sprzedaję GAŚNIC DOMOWYCH. Adres sklepu, który podałem, to sklep, gdzie sam kupiłem gaśnicę domową. Nie ma też uniwersalnych gaśnic jako takich. Najbardziej uniwersalną jest właśnie gaśnica domowa. Zanim Pan zacznie udzielać "mądrych" rad, warto poznać sprawę.
  Widzi Pan, kilka lat temu mama mojego kolegi próbując zgasić mokrą szmatą palący się garnek z olejem, straciła życie umierając ponad tydzień w potwornych cierpieniach w szpitalu pooparzeniowym w Siemianowicach Śląskich.
  Dlatego mój komentarz napisałem z czystej życzliwości, pomny tragedii. Gdyby mieli gaśnicę domową tragedii by nie było. Ale pani Basia użyła mokrej szmaty, tak jak Pan radzi. Owszem, da się zgasić i mokrą szmatą, ale potrzeba do tego odwagi i pewnych umiejętności.

  P.S.
  Dlaczego ukrywa się Pan pod pseudonimem? To nie przystoi człowiekowi otwartemu i skoremu do udzielania "mądrych" rad.Dyskusja publiczna powinna być prowadzona z otwartymi przyłbicami. Inaczej staje się ujadaniem tchórzliwych kundelków i do niczego dobrego nie prowadzi.

  OdpowiedzUsuń