wtorek, 6 grudnia 2016

Siatkarze Zdrowy Ty Orlicz wygrali z liderem!

W poniedziałkowy wieczór w suchedniowskiej hali sportowej Zdrowy Ty Orlicz podejmował lidera 3 ligi Czarnych Połaniec. Goście byli zdecydowanym faworytem, ponieważ w poprzednich czterech meczach zdobyli komplet punktów i stracili tylko jednego seta. Tymczasem biało-niebiescy postarali się o niespodziankę i po ciężkim boju wygrali 3:2.
W pierwszym secie siatkarze Orlicza zaskoczyli gości i wygrali go zdecydowanie. Kiedy w drugim i trzecim przyjezdni wygrali, wydawało się, że wszystko wróciło do normy i trzy punkty pojadą do Połańca. Tymczasem w czwartym secie Orlicz ponownie pokazał klasę i wygrał. O wszystkim miał zdecydować tie-break. Ku zaskoczeniu kibiców Orlicz był górą i dwa punkty pozostały w Suchedniowie. MVP spotkania został Maciej Kosowski.
Aktualnie biało-niebiescy zajmują czwarte miejsce.
Zdrowy Ty Orlicz - Czarni Połaniec 3:2 (25:17, 22:25, 21:25, 25:20, 15:11).