niedziela, 25 września 2016

Kolejna, czwarta porażka Orlicza

Po trzech kolejnych porażkach sympatycy Orlicza liczyli na przełamanie i zwycięstwo Orłów. Niestety skończyło się na pobożnych życzeniach, ponieważ Orlicz znów przegrał. Tym razem na własnym boisku ze Stalą Kunów. Pierwsza połowa nie wskazywała, że goście wywiozą trzy punkty. Obie drużyny miały swoje okazje na strzelenie gola, ale w obu przypadkach udanie interweniowali bramkarze. Po zmianie stron przyjezdni po udanych kontrach objęli prowadzenie 2:0. Biało-niebieskich stać było jedynie na strzelenie honorowej bramki. Po rzucie rożnym w 87. minucie wykonanym przez Grzegorza Skarbka, piłkę do bramki skierował głową Marek Banaczkowski.
Orlicz - Stal Kunów 1:2 (0:0)
0:1 Jakub Ostrowski (67')
0:2 Marcin Dynarek (72')
1:2 Marek Banaczkowski (87')
Orlicz: Sebastian Drogosz - Robert Notzel, Marcin Tacij, Mateusz SikoraMichał Bator (80' Piotr Mądzik) - Maciej Banaczkowski (65' Kamil Moskal), Paweł Jarząb (84' Paweł Działak), Grzegorz Skarbek, Marek Banaczkowski - Karol Świtowski, Tomasz Staszewski